fbpx

Избери здрав живот,
избери Флорео!

Како да нарачам?

Најнови статии

Која е разликата помеѓу органски и природен мед?

Изминатиов период добивме доста прашања поврзани со тоа која е разликата помеѓу органскиот и природниот/конвенционалниот…
Прочитај повеќе

Подгответе брз и здрав појадок: Банана чиа пудинг

Деновиве многу од нашите потрошувачи ни споделија нивни рецепти за тоа каде и како го…
Прочитај повеќе

Светски ден на пчелата – да прославиме и придонесеме

Иако ги одгледуваме за нашиот превкусен мед, најважната улога на пчелите е да ги опрашуваат…
Прочитај повеќе

Во полето за купон внесете код „5%“ и добијте 5% попуст на целата нарачка. Попустот важи само доколку платите онлајн со картичка.

Добивај известувања за
попусти и акции

Добивај ги најновите известувања за попусти и акции на Флорео

Ти благодариме. Се читаме наскоро!

Грешка. Ве молиме пробајте повторно.